O nas

Witamy Państwa na Naszej nowej stronie internetowej. Dzięki niej będziecie Państwo mogli zamawiać i dokonywać zapłaty za zamówione domowe obiady i pizzę on line lub telefonicznie.

Restauracja Domare Catering została otwarta w maju 2014 roku, a mimo tak krótkiej obecności na rynku udało nam się zdobyć wielu zadowolonych indywidualnych klientów, jak również przekonać wiele firm do korzystania z naszych usług cateringowych. Mieścimy się w Tarnowie na osiedlu Westerplatte 14 B,  skąd dostarczamy nasze obiady i pizzę na teren Tarnowa i okolic. Latem zapraszamy na ogródek, a zimą do naszej skromnej i bardzo przytulnej sali ogrzewanej żywym ogniem z pieca do pizzy opalanego drewnem bukowym.

Firma Domare Catering specjalizuje się w dwóch dziedzinach serwowania jedzenia dla Państwa. Pierwszym z nich są domowe obiady przygotowywane z niesamowitą starannością i według tradycyjnych receptur – polska kuchnia. Obiady przygotowywane są z najwyższej jakości mięs drobiowych, polskiej wieprzowiny oraz najwyższej klasy warzyw i owoców. Do sporządzania obiadów rybnych używamy najwyższej jakości  świeżego łososia oraz mrożonych miruny i morszczuka. Do przyprawiania naszych domowych obiadów używamy tylko naturalnych przypraw co gwarantuje Państwu że nasze obiady są zdrowe, smaczne i mieszczą się w ramach tradycyjnej polskiej kuchni.  Jako Firma specjalizująca się w serwowaniu jedzenia koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów jak również ich całkowitej satysfakcji dlatego też nasze obiady przewożone są w opakowaniach modified atmosphere packing, które zapewniają dostawę gorących obiadów we wskazane przez Państwa miejsce.  Obiady można również podgrzać w kuchence mikrofalowej lub piekarniku. Dostawa obiadów jak i ich opakowanie jest gratis.

Kolejną dziedziną w której specjalizuje sie Domare jest pizza. Staramy się w swoich recepturach nawiązywać do tradycji włoskich pizzerii. Do przygotowania pizzy używamy pieca kamiennego, co w rezultacie doskonale podkreśla smak tej potrawy. W połączeniu z najwyższej jakości składnikami otrzymujemy danie obok którego nie można przejść obojętnie. W naszym menu każdy może odnaleźć coś dla siebie. Zawiera zarówno popularne pozycje jak "margherita", jak również bardziej wyszukane np "bufala". Można się pokusić o stwierdzenie, że nie ma drugiej tak uniwersalnej,  a zarazem różnorodnej potrawy jak pizza. Zamówiona u nas stanie się nieodrodną towarzyszką spotkań międzyludzkich, jak i samotnych posiadówek przed ekranem komputera lub telewizora.